Освітні програми, які втілюють у закладі

ПРОГРАМНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

У 2022-2023 навчальному році комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №43 «Зоренька» Кам’янської міської ради  в  організації освітньої діяльності керуватиметься головними засадами державного стандарту - Базового компоненту дошкільної освіти України, (нова редакція), (12.01.2021р.) ,  та чинними програмами:

Педагоги у вікових групах в своїй роботі використовують такі освітні типові програми у 2022-2023н.р.:

1. Група «Веселка» (ясельного віку, діти 3 р.ж.) - програма «Українське дошкілля».
  2. Група «Світлячки» (діти 6 р.ж., інклюзивна) - програма «Українське дошкілля», програма розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років «Віконечко»(за ред.Сак Т.В.) з дітьми з ООП.
  3. Група «Бджілка» (діти 6 р.ж., інклюзивна.) - програма «Українське дошкілля», програма розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років «Віконечко» (за ред. Сак Т.В.) з дітьми з ООП.
  4. Група «Дзвіночки» ( діти 4р.ж.) - програма «Українське дошкілля».
  5. Група «Пізнайки» (різновікова, 4-6р.ж.) - програма «Українське дошкілля».
  6. Група «Соняшники» ( діти 6р.ж., інклюзивна) - програма «Українське дошкілля», програма розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років «Віконечко»(за ред.Сак Т.В.) з дітьми з ООП.

Перелік Парціальних програм для реалізації варіативної складової

Базового компоненту дошкільної освіти

Група «Веселка» (раннього віку, діти
3 р.ж.)

-«Про себе треба знати ,про себе треба дбати»(Л.В. Лохвицька, 2014).

- програма з морального виховання дітей дошкільного віку «Скарбничка моралі» (Л.В. Лохвицька, 2014)

-«Україна – моя Батьківщина», парціальна програма з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (О.М.Каплуновська , І.І.Кичата , Ю.М.Палець , 2016)

Група «Світлячки» (діти 6 р.ж, інклюзивна.)

«Про себе треба знати ,про себе треба дбати»(Л.В.Лохвицька , 2014).

-за освітнім  напрямом «Дитина в соціумі» використовуються  парціальні програми

- програма з морального виховання дітей дошкільного віку «Скарбничка моралі» (Л.В.Лохвицька , 2014)

-«Україна – моя Батьківщина» , парціальна програма з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (О.М.Каплуновська , І.І.Кичата , Ю.М.Палець , 2016)

Група «Дзвіночки» (діти 4р.ж.)

-Парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років «Вчимося жити разом»(видавництво «Алатон», 2016)

Група «Бджілка» (діти 6р.ж., інклюзивна.)

- Парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років «Вчимося жити разом»(видавництво «Алатон», 2016).

Група «Пізнайки»(різновікова,  4-6р.ж.)

- Парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років «Вчимося жити разом» (видавництво «Алатон» , 2016)

Група «Соняшники» ( діти 6р.ж., інклюзивна)

-«Україна – моя Батьківщина», парціальна програма з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку(О.М.Каплуновська, І.І.Кичата, Ю.М.Палець, 2016)