Наш дитячий садок

Гімн ЗДО № 43 "Зоренька"

1. Посмішкою зустрічає дитсадочок нас

І щасливими ростуть тут діти.

Радість подарують всім тут повсякчас

Ми в садочку наче справжні квіти .

Там де сонечко нам сяє

Пара-пам-парам

І лунає знов дитячий сміх,

"Зоренька" нас зустрічає

Пара-пам-парам

Радо всіх дорослих і малих.

2. В нашім дитсадочку ми немов зірки,

Бо співаємо дзвінкі пісні.

І зі спортом всі ми дружимо завжди,

І тому здорові малюки.

3. "Зоренька" садочок  - мрій дитячих світ,

Радісно живуть у ньому діти.

І усім ми дружно передаймо привіт,

Тим хто любить сонце, любить квіти.

Приспів:

Педагоги закладу піклуються про всебічний розвиток дітей.

Поглиблено працюють над інтелектуальним та мовленнєвим розвитком малят.

В своїй роботі користуються програмою розвитку дитини дошкільного віку  «Українське дошкілля».

Музкерівник та інструктор з фізичної культури забезпечить змістовний, цікавий відпочинок під час ігор, свят та розваг.

Діяльність дошкільного закладу будується на принципах доступності, гуманізму, демократизму незалежності від політичних, громадських і релігійних об’єднань, взаємозв’язку розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, рівності умов кожної дитини для всебічного розвитку; органічного зв’язку з національною історією, традиціями; диференціації змісту і форм освіти.

Зміст дошкільної освіти реалізується закладом через створення психолого – педагогічних умов і адаптованого освітнього середовища; здоров'язбережувального освітнього процесу; організація безпечної життєдіяльності дітей для опанування навиків  життя в соціумі; соціального  розвитку, реалізації природного потенціалу дітей

Для виконання намічених шляхів щодо здійснення діяльності колективу створено умови утримання та виховання дітей, модернізація освітнього процесу з метою підвищення якості на основі: особистісної орієнтації та інтеграції змісту дошкільної освіти, компетентісного підходу до розвитку дошкільників, пріоритету збереження та зміцнення їх здоров'я, психолого-педагогічного супроводу розвитку особистості вихованців.